Najtańsza wypożyczalnia samochodów Zabrze

Samochody

Kampery


RentCar.pl wypożyczalnia samochodów

Nowe samochody w najniższych cenach dostępne od zaraz w Zabrzu. Dowozimy do klientów w cenie wynajmu!

Rentcar
Wynajem samochodu Kia RIO

Kia RIO

od   95,00 zł

Rentcar
Wynajem samochodu Kia RIO

Kia RIO

od   95,00 zł

Rentcar
Wynajem samochodu Kia CEED

Kia CEED

od   109,00 zł

Rentcar
Wynajem samochodu Toyota AURIS

Toyota AURIS

od   109,00 zł

Rentcar
Wynajem samochodu Kia SPORTAGE

Kia SPORTAGE

od   149,00 zł

Rentcar
Wynajem samochodu Skoda YETI

Skoda YETI

od   149,00 zł

Zabrze

Zabrze pomimo, iż silnie związane z przemysłem górniczym jest miastem zieleni. 62 proc. jego powierzchni to tereny zielone. Ciekawostką jest to, że ul. Wolności w Zabrzu jest jedną z najdłuższych w Polsce ulic a jej długość to 9,5 km. Gen. de Gaulle odwiedził Zabrze w 1967 roku.Miasto Zabrze jest znana przede wszystkim dzięki profesorowi Zbigniewowi Relidze, który przeprowadził pierwszą udaną transplantację serca w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu.

 

Dane statystyczne

Data założenia: XVIII wiek

Powierzchnia: 80,40 km²

Ludność: 177 188 (dane z 2013 rok)

 

Położenie Zabrza na mapie Polski

 

Podróż do Zabrza

Miasto Zabrze znajduje się w niedalekiej odległości od Gliwic, Pyrzowic, Katowic. Połączone Drogową Trasą Średnicową (902) z Katowicami stanowi doskonałe miejsce do pracy i życia. Zabrze leży również na skrzyżowaniu autostrad A1 (łączącej północ z południem) oraz A4 (łączącej Niemcy z Ukrainą).

Lotnisko Katowice Pyrzowice jest położone w odległości 30 km od Zabrza.

Przez Zabrze przechodzi również trasa kolei. Linia łącząca Katowice z Gliwicami to jedno z najpopularniejszych połączeń obsługiwanych między innymi przez Koleje Śląskie. Wynika to głównie z faktu iż Gliwice to drugi najważniejszy ośrodek naukowy na Śląsku. Zabrze to również Uniwersytet Medyczny (filia ŚUM-u).

Komunikacja miejska w Zabrzu

Operator KZK GOP stanowi najbardziej popularny sposób transportu publicznego na terenie Zabrza. Tramwaje oraz autobusy pozwalają na swobodne podróże Zabrzan po terenie Zabrza jak rówież całego GOPu (Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego). Więcej na temat komunikacji miejskiej w Zabrzu znajduje się tutaj

Wynajem aut w Będzinie z usługą "door to door"

Wynajem aut miejskich, kompaktowych, rodzinnych kombi oraz samochodów klasy premium (na specjalne okazje jak śluby) to wszystko dostępne jest w najlepszych cenach za pośrednictwem portalu RentCar.pl. W ofercie znajdują się również samochody dostawcze oraz busy 9 osobowe.

Usługa „door to door rent a car” dostępna w naszej wypożyczalni samochodów to doskonała oferta wynajmu aut dla wszystkich, którzy potrzebują wynająć samochód w Zabrzu. Oferujemy najwyższą jakość usług oraz samochody bogato wyposażone.

Najwyższa jakość usług oraz obsługa 24h 7 dni w tygodniu zapewniona naszym klientom na terenie całej Polski! Jeśli wynajmujesz samochód po raz pierwszy to zapraszam do kontaktu telefonicznego z naszą infolinią gdzie nasi konsultanci pomogą wybrać najlepszą ofertę.

 

Dla wynajmujących samochód po raz pierwszy mamy kilka porad.

 

Zapraszamy do zapoznania się z kluczowymi poradami pt. "Jak dobrze i tanio wynająć samochód" tutaj.

Parkowanie samochodu w Zabrzu

Zabrze jak większość miast Śląska posiada strefę płatnego parkowania. Wszystkie informacje znajdują się na stronie Miejskiego Zarządu Dróg oraz Infrastruktury Informatycznej w Zabrzu więcej.

Infrastruktura drogowa w Zabrzu

Będzin leży przy drodze nr 902 (Drogowa Trasa Średnicowa) łączącej Gliwice z Katowicami oraz przy autostradach A1 oraz A4 (łączącej Wrocław z Krakowem).

Będzin to również miasto leżące w niedalekiej odległości od lotniska Katowice Pyrzowice (30 km). Dojazd na lotnisko zajmuje ok 30 minut.

Co warto zobaczyć w Zabrzu?

 

Kopalania Guido Zabrze

 

 

 

Straż Pożarna Zabrze