Szukaj samochodu na wynajem


Wypożyczalnia samochodów Wadowice

Wadowice, czyli miasto w którym urodził i wychował się Jan Paweł II.

Wadowice to miasto znane przede wszystkim jako rodzinne miasto Jana Pawła II, który pierwsze lata życia spędził w domu przy wadowickim rynku. Dziś mieści się tu muzeum poświęcone temu niesamowitemu człowiekowi. Wadowice są także sławne z powodu „kremówek” słynnych na cały świat za swój smak.

Mamy do zaoferowania naszym klientom wynajem nowych samochodów wraz z najwyższym standardem obsługi oraz możliwością dowolnej konfiguracji samochodu, wyboru dodatków i wszystkich tych elementów, które dla najemcy samochodu są najważniejsze.

Wszystkie nasze samochody spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów, a to wszystko dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta oraz doskonałemu zespołowi pracowników, którzy potrafią zapewnić najlepszy stosunek ceny do potrzeb klienta.

Nie wiesz jakie auto wynająć? Szukasz samochodu, którego nie znalazłeś w naszej ofercie na stronie www? Albo po prostu wynajmujesz po raz pierwszy i pojawia się wiele ważnych pytań? Zadzwoń do nas a nasz konsultant pomoże i odpowie na wszystkie pojawiające się pytania.

W naszej ofercie znajdą Państwo wynajem samochodów miejskich, zastępczych z OC sprawcy oraz wynajem samochodów luksusowych z kierowcą. Najważniejsze jest to, że nie muszą się Państwo martwić o sprawdzenie stanu technicznego samochodu czy uzupełnienie płynów eksploatacyjnych gdyż tym wszystkim zajmą się nasi pracownicy podczas przygotowania samochodu na wynajem.

Jeśli prowadzą Państwo firmę i potrzebują wynająć samochód krótko, średnio lub długo terminowo to zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Postaramy się dostosować ofertę pod względem finansowym do indywidualnych potrzeb z dużym poziomem elastyczności.

Cała nasza flota to auta wyposażone w klimatyzację, ABS oraz poduszki i kurtyny powietrzne zgodne z najnowszymi trendami w motoryzacji. Aby bezpieczniej oraz bardziej komfortowo podróżować po Wadowicach i okolicach.

RentCar.pl - najwyższa jakość wynajmu aut!

 

Wypożyczalnia samochodów Wadowice ceny, kontakt

Niestety, nic nie znaleziono

Zmień kryteria wyszukiwania