Tani wynajem samochodów - Rzeszów od 26 zł/dzień - Szukaj w RentCar.pl

Samochody

Kampery


RentCar.pl wypożyczalnia samochodów

Jak tanio i skutecznie wynająć samochód w Rzeszowie? Jak ograniczyć koszty wynajmu auta do minimum?

Poniżej zaprezentuję kilka rad, które pozwolą cieszyć się tańszym wynajmem samochodu jak równiez pozwolą Ci poznać sekrety wypożyczalni samochodów, które pomogą w wyszukaniu i wynegocjowaniu najlepszej oferty na wynajem samochodu.

Przede wszystkim czas!

Czas jes kluczowy w kilku aspektach.

  1. Długość trwania wynajmu ma duże znaczenie to znaczy, że z punktu widzenia wypożyczalni obsługa klienta w wynajmie na 1 dzień jest znacznie mniej opłacalna aniżeli na kilka dnia a co za tym idzie dobowa cena przy wynajmach na 1,2 czy 7 dni mogą się znacznie różnić.
  2. Czas między rezerwacją a odbiorem samochodu. Czyli czym wcześniej zarezerwujesz tym mniej zaplacisz za wynajem auta i wynajem będzie tańszy. Wyprzedzenie 30 dniowe pozwala niejednokrotnie na oszczędności nawet o kilkaset złotych na wynajmie. Wynajem na ostatnią chwilę średnio jest droższy o nwet 50%. Poniższy wykres prezentuje oszczędność na wynajmie w zależności od wyprzedzenia z jakim dokonywana jest rezerwacja samochodu do dnia jego wydania czyli odbioru samochodu przez klienta.
  3. Kolejnym kluczowym miejscem jest czas a dokładniej godziny odbioru. I jeśli w przypadku lotów nie mamy wpłytu na godzinę odbioru samochodu tak w przypadku odbioru z biura wypożyczalni w mieście mamy możliwość pewnych zmian, które mogą pomóc w uzyskaniu lepszej ceny. Zapytajmy się od której otwarte jest biuro i w których godzinach nie ma liczonych dodatkowych opłat z wydanie/zwrot auta poza godzinami pracy biura.
  4. Kolejny element to lokalizacja odbioru/zwrotu. W tym wypadku kluczowa jest aby zastanowić się i sprawdzić czy wypożyczalnia, działająca na terenie np. Śląska nie oferuje tych samych ofert w innym mieście taniej. Często ma to powiązanie z lokalizacją biura w którym łatwiej a dla klienta taniej będzie wypożyczyć samochód.

Poniżej znajduje się tylko kilka porad jak zatoszczyć się o swój portfel i uzyskać tańszy wynajem auta jednak kluczowe pozostaje to aby wynajem był komfortowy i spełniał wymagania klienta wiec pamiętajmy iż:

  • większość wypożyczalni oferuje wynajem z dowozem pod wskazany adres
  • większość wypożyczalni samochodów oferuje swoje usługi 24h
  • samochody w wypożyczalniach są now (max 2 letnie)
  • mamy prawo wyjechać nimi za granicę
  • samochody są w pelni ubezpieczone

  1.