Szukaj samochodu na wynajem


Wypożyczalnia samochodów Oświęcim

Oświęcim to miasto szczególnie znane ze względu na obóz Auschwitz.. ale nie tylko

Wypożyczalnia samochodów RentCar.pl w Oświęcimiu oferuje wynajem samochodów wszystkich klas oraz rozmiarów z możliwością podstawienie pod dowolny adres oraz innych miastach Małopolski. Poza doskonale wyposażonymi samochodami na wynajem oferujemy również możliwość wynajmu samochodów z kierowcą. Do wszystkich samochodów każdy z najemców może zamówić różne dodatki takie jak: fotelik dziecięcy, nawigacja GPS, box dachowy Thule i inne niezbędne akcesoria.

Nasza wypożyczalnia gwarantuje spełnienie wymagań nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do rezerwacji na naszej stronie www lub przez infolinię.

Miasto Oświęcim to jedno z najbardziej znanych miast w Polsce oraz na całym Świecie, a wszystko to przez historię silnie związaną z II Wojną Światową oraz obozem koncentracyjnym Auschwitz. Na terenie Oświęcimia znajdują się dwa muzea: Auschwitz I i Auschwitz-Birkenau II. Jeden z obozów mieścił się w samym centrum Oświęcimia podczas gdy drugi znajdował się na terenie Brzezinki. Muzeum to ponad 150 budowli oraz ponad 300 ruin. Zachowała się autentyczna rampa, a także wiele elementów takich jak brama, archiwa i wiele innych bezcennych pamiątek. Muzea są wpisane na listę dziedzictwa UNESCO.

 

RentCar.pl - z nami masz wybór!

 

Wypożyczalnia samochodów Oświęcim ceny, kontakt

 

Niestety, nic nie znaleziono

Zmień kryteria wyszukiwania