Chi siamo - RentCar.pl

Wirtualna wypożyczalnia samochodów


  to nowy serwis na polskim rynku, który znacznie usprawnił poszukiwania samochodu do wynajęcia. Portal umożliwia w prosty i przyjemny sposób zapoznać się z ofertą wielu wypożyczalni i zarezerwować samochód na najbardziej korzystnych warunkach.
 

Nowość na rynku
RentCar to jeden z pierwszych projektów, który umożliwił wyszukanie i zarezerwowanie samochodu nie tylko od światowych gigantów, ale i od mniejszych, lokalnych wypożyczalni, które posiadają bardziej indywidualną ofertę oraz najniższe ceny.


Jeżeli chodzi o działanie serwisu zasada jest prosta: wiele ofert różnych wypożyczalni w jednym miejscu. Podobna forma transakcji jest nam już dobrze znana z popularnego „Allegro”. Panel wyszukiwania rozbudowany o liczne możliwości filtrowania pozwala na znalezienie nawet najbardziej sprecyzowanej oferty np. samochodu w konkretnym kolorze, z odpowiednim wyposażeniem czy możliwością dobrania w kryteriach odpowiednich dodatków (GPS, alkomat, bagażnik na narty czy fotelik dla dziecka).


Większość dostępnych w RentCar samochodów posiada gwarancję fabryczną, a wypożyczalnie dają klientowi pewność, że w razie wszelkich problemów może liczyć na pomoc ze swojej strony.


Rentcar umożliwia wypożyczenie samochodów z kilkudziesięciu lokalizacji (w tym dla większości istnieje możliwość podstawienia wybranego samochodu bezpośrednio pod dom klienta bez dodatkowych opłat) i stale zwiększa obszar swojej działalności. W serwisie znajdziemy  najlepsze oferty wynajmów z polskich lotnisk: Warszawa Okęcie, Warszawa Modlin, Kraków Balice, Wrocław Strachowice, Lublin Świdnik, Rzeszów Jasionka, Gdańsk Rębiechowo oraz Katowice Pyrzowice.

Ten nowoczesny portal, stawiając na prosty dostęp do ofert oraz wachlarz możliwości wyszukiwania z pewnością może zrewolucjonizować rynek wynajmu samochodów w Polsce.