Archiwa tagu: Technika jazdy

Dbaj o wysoką jakość paliwa, jakie tankujesz do swojego auta.

Jakość paliwa na stacjach paliw w Polsce stale rośnie i ubywa miejsc, gdzie tankowane paliwo jest o wiele gorszej jakości – „przechrzczone” . Takich stacji niewątpliwie powinniśmy unikać chociażby ze względu na dbałość o żywotność układu paliwowego w naszym samochodzie, a przede wszystkim o silnik w nim. Czytaj dalej Dbaj o wysoką jakość paliwa, jakie tankujesz do swojego auta.

Zima a nasze umiejętności „za kółkiem”

Zima, a wraz z nią, przychodzą niespodziewane śniegi i mrozy. Posiadamy coraz to nowocześniejsze samochody wyposażone w niemalże doskonałe systemy bezpieczeństwa, ale czy to zwalnia nas od umiejętności prowadzenia samochodu zimą?

Czytaj dalej Zima a nasze umiejętności „za kółkiem”

Opony zimowe to element wyposażenia kluczowy dla naszego bezpieczeństwa!

Prawo w Polsce nie nadąża za zmianami, za naszą zachodnią granicą prawo wymaga, aby samochody w okresie zimy były wyposażone w opony zimowe. Również my w Rentcar.pl wiemy, iż jest to najważniejszy element wyposażenia samochodu zimą. Opony zimowe to jedyny element łączący samochód z nawierzchnią, zatem tak jak dobre buty powinien być najwyższej jakości, aby przyczepność była wystarczająca.

Czytaj dalej Opony zimowe to element wyposażenia kluczowy dla naszego bezpieczeństwa!

ABC Kierowcy – Technika Jazdy: Kręcenie kierownicą

Witamy serdecznie i zapraszamy do zapoznania się z serią filmów poświęconych technice jazdy. Filmy są wynikiem długoletniej współpracy z Akademią Bezpiecznej Jazdy oraz wielu pytań, jakie pojawiają się ze strony naszych klientów.

Czytaj dalej ABC Kierowcy – Technika Jazdy: Kręcenie kierownicą

PRAWDZIWA NAUKA JAZDY – doskonalenie techniki jazdy!

Czy każdy z Nas wie jak się zachować w nagłej sytuacji na drodze? Jak wyjść z poślizgu i odzyskać kontrolę nad samochodem? Czy kurs nauki jazdy, który miał miejsce wiele lat temu nauczył nas radzić sobie w niebezpiecznych sytuacjach na drodze? Na te i wiele innych pytań oraz co najważniejsze w praktyce pomoże się Państwu z tym zmierzyć Zbigniew Łacisz – jeden z najbardziej utytułowanych kierowców

Partnerem promowania programu: Zimowe Treningi z Akademią Bezpiecznej Jazdy Lanette.
Czytaj dalej PRAWDZIWA NAUKA JAZDY – doskonalenie techniki jazdy!