Archiwa tagu: doskonalenie techniki jazdy

Zima a nasze umiejętności „za kółkiem”

Zima, a wraz z nią, przychodzą niespodziewane śniegi i mrozy. Posiadamy coraz to nowocześniejsze samochody wyposażone w niemalże doskonałe systemy bezpieczeństwa, ale czy to zwalnia nas od umiejętności prowadzenia samochodu zimą?

Czytaj dalej Zima a nasze umiejętności „za kółkiem”

Technika jazdy – poślizg, nadsterowność i podsterowność

Jak radzić sobie z nadsterownością oraz podsterownością? Jak nie dać się poślizgowi w zimie. Na te i o wiele więcej odpowie instruktor doskonalenia techniki jazdy Zbigniew Łacisz w kolejnym filmiku poświęconym technice jazdy. Zapraszamy!

Czytaj dalej Technika jazdy – poślizg, nadsterowność i podsterowność

ABC Kierowcy – Technika Jazdy: Kręcenie kierownicą

Witamy serdecznie i zapraszamy do zapoznania się z serią filmów poświęconych technice jazdy. Filmy są wynikiem długoletniej współpracy z Akademią Bezpiecznej Jazdy oraz wielu pytań, jakie pojawiają się ze strony naszych klientów.

Czytaj dalej ABC Kierowcy – Technika Jazdy: Kręcenie kierownicą

PRAWDZIWA NAUKA JAZDY – doskonalenie techniki jazdy!

Czy każdy z Nas wie jak się zachować w nagłej sytuacji na drodze? Jak wyjść z poślizgu i odzyskać kontrolę nad samochodem? Czy kurs nauki jazdy, który miał miejsce wiele lat temu nauczył nas radzić sobie w niebezpiecznych sytuacjach na drodze? Na te i wiele innych pytań oraz co najważniejsze w praktyce pomoże się Państwu z tym zmierzyć Zbigniew Łacisz – jeden z najbardziej utytułowanych kierowców

Partnerem promowania programu: Zimowe Treningi z Akademią Bezpiecznej Jazdy Lanette.
Czytaj dalej PRAWDZIWA NAUKA JAZDY – doskonalenie techniki jazdy!

Bezpieczeństwo na drodze czyli zanim zaczniemy podróż, instrukcja z Akademii Bezpiecznej Jazdy!

Motoryzacja to nasza pasja nie tylko praca, dlatego pragniemy zaprezentować serię artykułów poświęconych bezpieczeństwu na drogach. Każdy z nich to wiedza, której nie posiada 80% kierowców, a może uratować komuś życie.

Czytaj dalej Bezpieczeństwo na drodze czyli zanim zaczniemy podróż, instrukcja z Akademii Bezpiecznej Jazdy!