Wynajem długoterminowy w RentCar.pl

Wynajem długoterminowy w RentCar.pl to propozycja skierowana dla przedsiębiorstw, co daje im alternatywę od zakupu na własność bądź leasingu. Przeniesienie tego rozwiązania z zachodniego gruntu otwiera drogę do wielu wartych uwagi możliwości. Klient – zależnie od umowy – zyskuje dostęp do pojazdów różnych marek, które mogą zostać oddane do odpłatnego używania na okres od dwunastu do dwudziestu czterech miesięcy, a oferta dotyczy terenu całej Polski. Co ważne, poza uiszczaniem przedstawionych w umowie zobowiązań, nie istnieją żadne inne wymogi finansowe pokroju pokrywania części zakupu pojazdu.

Ważną rzeczą dla potencjalnego użytkownika samochodu jest fakt, że cena zostaje dostosowana do przewidywań związanych z eksploatacją pojazdu oraz długością jej trwania. Zwrócenie uwagi na specyfikę i potrzeby Klienta to inne podstawowe czynniki decydujące o tym, jaką wysokość wyniosą miesięczne opłaty. Sama umowa przybiera od strony prawnej postać leasingu operacyjnego wraz z dodatkowymi usługami.

Skorzystanie z oferty RentCar.pl niesie ze sobą zalety, które pozwalają rozwijać swoją działalność gospodarczą bez zbędnych zmartwień. Warto pochylić się nad kilkoma proponowanymi zasadami współpracy:

  • na czas najmu posiadanie samochodu przypada RentCar.pl, a po jego zakończeniu pozostaje w ręku wynajmującego, co odciąża Klienta z konieczności zbycia zużytego auta
  • czynności związane z serwisem spoczywają na RentCar.pl
  • pojazdy wynajmuje się na określoną ilość kilometrów i miesięcy, niemniej jednak dla korzyści Klienta można to zmodyfikować w trakcie realizacji umowy
  • istnieje możliwość przedłużenia kontraktu na preferencyjnych warunkach.

Zawarcie umowy z RentCar.pl to droga do uzyskania wielu korzyści dla przedsiębiorców. Nie muszą nabywać pojazdów w celu realizacji firmowych zadań, mogą rozbudowywać swoją flotę i ubogacać ją w razie nagłej potrzeby. Wszystko to odbywa się przy stałych,a więc możliwych do ocenienia w perspektywie kolejnych miesięcy warunkach współpracy.