Polskie góry nie tylko dla narciarzy

Na chwilę obecną mamy sezon zimowy, ale niewielu znasz jeszcze wie, że podczas śnieżnych dni można sobie zrobić frajdę i pojeździć na rowerze. Właśnie polskie kurorty czekają także nie tylko na narciarzy, ale i rowerzystów. Pomimo, że śnieg nie wydaje się być wymarzonym dla jazdy na rowerze, kolarstwo górskie podczas zimy jest coraz to popularniejsze.

Sport ten wymaga logistycznego przygotowania związanego z precyzyjnym przygotowaniem odpowiedniej trasy. Spontaniczne skorzystanie z górskich szlaków skończy się zapewne w najbliższej zaspie. Dzięki temu, że tradycyjna turystyka górska w Polsce jest bardzo popularna, to piechurzy mimochodem są w stanie przez kilka dni przygotować nam swoisty tor rowerowy.

Samo przygotowanie sprzętu praktycznie kończy się na dobraniu odpowiednich opon i zmniejszeniu ilości powietrza w nich, aby przykładowo uniknąć rozcięciu ich na kamieniach.

Szczególnie polecane do rowerowych wypraw górskich są Sudety, Tatry, Beskidy, a także Gorce, ze względu na ubite i rozjeżdżone szlaki. A zatem miłej jazdy!

W naszej firmie zawsze samochody są sprawdzane na bieżąco, a przy okazji dostosowywane do potrzeb naszego klienta, więc jeśli chcesz przetransportować rower i/lub inny sprzęt zimowy to poinformuj nas o tym wcześniej.  Przed i po dostarczeniu do klienta gwarantujemy 100% bezpieczeństwa dla wynajmującego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Nowa wypożyczalnia samochodów w RentCar.pl