Płatne drogi – zmora polskich kierowców

Niestety największą zmorą polskich kierowców są nasze drogi, a przede wszystkim te płatne. Nie dość, że opłaty za nie są troszkę zbyt wysokie to i jakość ich wielokrotnie pozostawia wiele do życzenia. Dlatego też podczas określaniu wydatków na transport z kategorii rent a car musimy wziąć pod uwagę opłaty autostradowe lub też np. parkingowe. Weźmy też pod uwagę, że jeśli wybierzemy się za granicę i nie uiścimy odpowiednich drogowych opłat to ubezpieczenie nas może nie obejmować. Są to bardzo rzadkie przypadki, ale warto o nich nadmienić.

Podczas wypożyczania samochodu czasami zdarzyć się może w jakim rejonie dany pojazd będzie wykorzystywany. Warto tutaj podać prawdopodobny rejon w celu poinformowania Państwa o ewentualnych opłatach drogowych na danym terenie.

Proponując Państwu wynajem samochodów oferujemy nasze usługi w atrakcyjnych oraz promocyjnych cenach. Firma Rentcar cechuje się także konkurencyjnymi i bardzo dogodnymi warunkami wynajmu samochodów, których wypożyczenie i odbiór są możliwe 7 dni w tygodniu bez dodatkowych kosztów. W celu rezerwacji wybranego przez Państwa samochodu zapraszamy na naszą stronę internetową www.rentcar.pl .