Warszawa zimą

Na spotkanie ze znajomymi, wynajem auta Warszawa

Nie tak dawno skontaktował się z nami bardzo serdeczny i otwarty klient. Młody mężczyzna – jak wywnioskowaliśmy po głosie – opowiadał bardzo wiele szczegółów odnośnie tego, dlaczego chce wypożyczyć od nas samochód.

Z rozmowy z klientem wynikało, iż klient koniecznie chciał dostać się do Warszawy w jak najkrótszym czasie, ponieważ organizowana tam była impreza klasowa. Młody chłopak stwierdził, że do Warszawy będzie musiał jechać dopiero po pracy i nie chciałby się na planowaną zabawę spóźnić. Zaproponowaliśmy klientowi Volkswagena Passata w wersji kombi, ponieważ uznaliśmy, że samochodem o tak dużej mocy silnika mężczyzna dostanie się do Warszawy najprędzej. Klient przystał na naszą propozycję i kilka dni później spotkaliśmy się w Tarnowie w umówionym miejscu. Od razu, gdy tylko zaczęliśmy rozmawiać, zauważyliśmy u klienta kompletną zmianę nastroju. Trochę z ciekawości, a trochę ze względu na empatię wobec tak uprzejmego młodego mężczyzny zapytaliśmy, skąd taki ponury nastrój.

Ten od razu zaczął nam tłumaczyć powód złego samopoczucia. Dowiedzieliśmy się, że klient jedzie na zabawę, ale prawdopodobnie, choć bardzo by chciał, nie będzie mógł na niej spożywać alkoholu, ponieważ następnego dnia będzie musiał wracać z powrotem do Tarnowa. Ciężko było zaradzić takim, jak w przypadku klienta, ograniczeniom, aczkolwiek chwila zastanowienia nasunęła nam pewien pomysł. Oczywiście jak najbardziej byliśmy za tym, ażeby klient ograniczył ilość spożywanego alkoholu do minimum, niemniej uznaliśmy, że minimum nie musi od razu oznaczać kompletnego zera. Wyszliśmy z propozycją wypożyczenia wraz z Volkswagenem Passatem dodatkowego asortymentu w postaci alkomatu. Dzięki niemu klient mógłby na bieżąco weryfikować poziom alkoholu we krwi, a ponadto przed jazdą nie będzie musiał się obawiać o to, że jeszcze nie powinien prowadzić. Opcja wypożyczenia alkomatu bardzo przypadła klientowi do gustu. Od razu się na nią zgodził, a chwilę później już ruszał w drogę, na odjezdnym mówiąc nam z serdecznością, iż wypije w Warszawie nasze zdrowie.