Klienci naszej wypożyczalni samochodów – RentCar.pl

Często klienci stawiają nam pytanie: Kto w Polsce wypożycza samochody? Jak wygląda rynek wynajmu aut w naszym kraju regionie? Na te pytania nie można odpowiedzieć jednym zdaniem, gdyż mamy wielu różnych klientów i wiele potrzeb sprawia, iż nasi klienci wynajmują samochody.


Jednym z podstawowych „źródeł klientów” jest lotnisko a konkretnie obcokrajowcy – podróżnicy, którzy przylatują do Polski aby odwiedzić nasz kraj lub Polacy mieszkający na stałe poza granicami naszego kraju.

Jak wszyscy wiemy (albo możemy się domyślać) poza granicami naszego kraju wynajem aut jest standardem a nie luksusem. Jest to normalny element składowy udanych wakacji czy odwiedzania rodziny w innym regionie. I w naszym kraju staje się to standardem poprzez rosnące zarobki oraz coraz bardziej dostępne samochody w lokalnych wypożyczalniach samochodów.

Kolejnym powodem dla którego klienci wynajmują samochody jest konieczność napraw samochodów używanych na co dzień, lub inne zdarzenia, które sprawiają, iż samochód używany normalnie jest niedostępny. Jest to wynikiem coraz większej konieczności mobilności, jak również potrzeb szybkiego przemieszczania się między różnymi miastami.

Wynajem z OC sprawcy to również jeden z elementów w którym klientom należy się samochód z wypożyczalni, za który powinno zapłacić Towarzystwo Ubezpieczeniowe sprawcy. Coraz większa świadomość takiej usługi sprawia, iż liczba wynajmujących w ten sposób również wykazuje tendencje wzrostowe.

Dlatego wiele różnych potrzeb oraz wiele różnych przyczyn sprawia iż klienci w Polsce używają samochodów z wypożyczalni aut.

Teraz jeśli potrzebujesz ta możliwość jest dostępna także dla Ciebie. Zapraszamy do wynajmu w RentCar.pl!

 

Wynajem aut w RentCar.pl, nowe samochody i najwyższa jakość 24h 7 dni w tygodniu. Zapraszamy!
Wynajem aut w RentCar.pl, nowe samochody i najwyższa jakość 24h 7 dni w tygodniu. Zapraszamy!