mycie_podłogi_Katowice

Sprzątanie po remoncie Katowice – czyszczenie-posadzek.com.pl

Firma sprzątająca, sprzątanie po remoncie Katowice czyszczenie-posadzek.com.pl

Na stronie czyszczenie-posadzek.com.pl znajdą Państwo ofertę firmy sprzątającej zajmującej się profesjonalnym czyszczeniem mieszkań, budynków po budowie, remoncie czy innych pracach silnie brudzących. Czytaj dalej Sprzątanie po remoncie Katowice – czyszczenie-posadzek.com.pl

Wymiana rozrządu Katowice

Wymiana rozrządu – co, kiedy i za ile?

Jeśli poruszasz się samochodem to na pewno raz na pewien okres czasu potrzebujesz zająć się swoim autem pod katem wymiany rozrządu. Specjaliści w warsztatach samochodowych wiedzą jak w profesjonalny sposób zająć się wymianą paska zębatego tak aby zapobiec zniszczeniu mechanizmów zaworów silnika i innych części. Awarii układu rozrządu nie da się przewidzieć ale można jej zapobiec poprzez regularne wymienianie rozrządu zgodnie z zaleceniami producenta. Czytaj dalej Wymiana rozrządu – co, kiedy i za ile?

Wypożyczalnia samochodów Kraków

Nowy punkt odbioru samochodów Kraków Balice

Witamy i zapraszamy do naszego nowego punktu na lotnisku Kraków Balice. Tani wynajem samochodów wraz z najwyższej jakości obsługa na Święta i nie tylko.

Nasza wypożyczalnia rozszerza swój obszar działania otwierając oddział na lotnisku Kraków Balice gdzie od tej pory samochody będzie można wynajmować 24h 7 dni w tygodniu.

Nasza wypożyczalnia to lata doświadczeń oraz dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów, którzy z każdym rokiem coraz częściej wybierają sprawdzone rozwiązanie jakim jest wynajem samochodu u sprawdzonego polecanego partnera jakim jest RentCar.pl.

ZAPRASZAMY

Goodyear

Wulkanizacja – czyli proces powstawania opony samochodowej

Pojęciem Wulkanizacja określamy proces chemiczny wiązania cząstek polimeru prowadzący do powstania gumy. Odkrywcą i zarazem prekursorem tego procesu był Charles Goodyear, który przez wiele lat prowadziła badania i w 1839 roku udało mu się z sukcesem doprowadzić do w pełni skutecznej metody. Firma Goodyear nosząca nazwisko wynalazcy procesu powstawania gumy została założona przez inwestorów nie ma z Charlsem nic wspólnego. Czytaj dalej Wulkanizacja – czyli proces powstawania opony samochodowej

Wymiana oleju silnikowego

Jak wymienić olej silnikowy w samochodzie?

Wymiana oleju to nietrudna rzecz. Należy tylko wykonać ją zawsze zgodnie z procedurą.

A jak często wymieniamy olej? Minimum raz do roku w praktyce co ok. 20 000 – 30 000 przebytych kilometrów. Oczywiście na czas zużycia oleju wpływają czynniki związane z eksploatacją samochodu. W przypadku gdy samochód jest użytkowany w trudnych warunkach lub jednostka napędowa poddawana jest dużym obciążeniom należy ten olej wymieniać częściej tj. co 10 000 – 15 000 km. Czytaj dalej Jak wymienić olej silnikowy w samochodzie?

Wymiana opon Katowice

Usługa wymiany opon – koszt oraz czas oczekiwania

Wymiana opon letnich na zimowe i odwrotnie jest obowiązkiem każdego kierowcy. Zazwyczaj wszyscy dokonują tej sezonowej wymiany mniej więcej w tym samym okresie. W związku z tym różnego rodzaju serwisy i zakłady wulkanizacyjne są przepełnione. W dużych miastach wymiana opon może być związana nawet ze specjalnym umówieniem wizyty. Czytaj dalej Usługa wymiany opon – koszt oraz czas oczekiwania

Serwis klimatyzacji Katowice

Jak mądrze serwisować klimatyzację?

 Klimatyzacja to już żaden luksus – jednak regularny serwis klimatyzacji to podstawa

Ostatnie lata sprawiły, że klimatyzacja przestała być już dobrem luksusowym i należy do podstawowego wyposażenia pojazdu samochodowego. Większość korzystających z klimatyzacji bardzo dobrze zdaje sobie sprawę z potrzeby wymiany filtrów, oleju etc. Niestety, ale posiadacze aut bardzo często pomijają kwestie związane z klimatyzacją. Klienci dopiero przypominają sobie o istnieniu klimatyzacji, gdy temperatury na zewnątrz staną się nieznośne. Zimą bardzo często zdarza się zapominać o klimatyzacji, co jest, Czytaj dalej Jak mądrze serwisować klimatyzację?